Czas i koszty dostawy

Darmowa dostawa od 150 PLN bez względu na metodę płatności!

Przy zakupach poniżej 150 zł:

Płatność z góry (PL) Płatność przy odbiorze (PL) Dostawa za granicę (EU)
12,90 zł 16,90 zł 79,90 zł

 

Płatność z góry (PL) Płatność przy odbiorze (PL) Dostawa za granicę (EU)
9,90 zł 13,90 zł 39,90 zł

 

Płatność z góry (PL) Płatność przy odbiorze (PL) Dostawa za granicę (EU)
7,90 zł 9,90 zł -

 

Wszystkie produkty w MAJESSO.pl wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, Poczty Polskiej lub do Paczkomatów Inpost. Przewidywany czas dostarczenia towaru do klienta to 24h. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone!

W przypadku płatności przelewem tradycyjnym, etap realizacji zamówienia wydłuża się o czas zaksięgowania przelewu na naszym rachunku bankowym. Nie dotyczy to jednak płatności online poprzez Transferuj.pl. Zamówienia opłacone płatnościami online realizowane są natychmiast.

Czas realizacji i dostawy zamówień nie obejmuje sobót (za wyjątkiem Paczkomatów w niektórych miastach), niedziel oraz dni świątecznych. O zmianie statusu zamówienia będziesz na bieżąco informowany drogą mailową. W momencie nadania przesyłki, natychmiast przekazujemy numer listu przewozowego, co pozwala śledzić jej losy.

Robimy co w naszej mocy, aby zamówiony towar znalazł się u odbiorcy jak najszybciej i jak najbezpieczniej zapakowany. Jeśli zdarzy się, że przesyłka nie zostanie doręczona w ustalonym terminie, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu wyjaśnienia. W przypadku dostawy kurierem, można kontaktować się też bezpośrednio z firmą DHL (tel: 42 6 345 100) podając przy tym numer listu przewozowego.

Pamiętaj, że zamawiając kilka produktów za przesyłkę płacisz tylko raz!

Jeśli interesuje Cię wysyłka za granicę, skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły.

Darmowa dostawa

Uwaga! Przy zamówieniu na łączną kwotę przekraczającą wartość widoczną zawsze w górnej części sklepu, dostawa na terenie Polski gratis - bez względu na sposób płatności!

Sporadycznie organizujemy też dni zupełnie darmowej dostawy, która obejmuje wszystkie produkty, bez względu na ich cenę. Śledź nasz fanpage, zapisz się do newslettera lub po prostu często nas odwiedzaj, aby być na bieżąco!