Jak ubrać się zimą? Moda na stoku

Przez swój styl ubioru możemy wyrażać własną osobowość. Pokazujemy w ubraniach, kim tak naprawdę jesteśmy, co nas interesuje i jakie mamy podejście do tego świata. Nawet jeśli to stwierdzenie wydaje nam się przesadą, pomyślmy tylko, jak oceniamy innych ludzi, gdy widzimy ich po raz pierwszy w życiu. Nie jesteśmy w stanie dostrzec ich wnętrza. Nie potrafimy wczuć się w ich rolę, dlatego też nasza ocena jest wyłącznie wynikiem naszych zewnętrznych obserwacji. Patrzymy na to, jak ktoś wygląda, więc jeśli jest zadbany i ma na sobie modne i stylowe ubrania, uważamy, że musi to być osoba zamożna i przykładająca sporą wagę do szczegółów. Jeśli sami chcemy być postrzegani w podobny sposób, zadbajmy po prostu o swój styl i zacznijmy go powoli kreować. Kurtka parka zimowa może nam w tym pomóc, zwłaszcza jeśli, w nadziei na szybsze przyjście wiosny, nie przygotowaliśmy się jeszcze na większe mrozy i brakuje nam takich elementów, które mogłyby skutecznie nas ogrzać. Parka z takim zadaniem na pewno sobie świetnie poradzi!

Dobrze by było, gdybyśmy wiedzieli, co takiego nosimy tak naprawdę na co dzień. A często nie mamy takiej świadomości. Niby sama nazwa “parka” jest nam dobrze znana, ale gdybyśmy mieli sami z siebie powiedzieć, co się pod nią kryje, nie umielibyśmy znaleźć żadnej właściwej odpowiedzi. A warto ją poznać i dobrze zapamiętać. Gdy następnym razem ktoś spyta nas o to, czym jest parka, nie stracimy języka w ustach, a od razu wypowiemy długi monolog na temat tej fantastycznej kurtki. Bo rzeczywiście jest ona fantastyczna! Zazwyczaj nie przykładamy zbyt dużej wagi do wyglądu odzieży wierzchniej, więc skoro parka jest produktem uniwersalnym i zdecydowanie łatwo dostępnym, z całą pewnością chętnie po nią sięgniemy. Docenimy na pewno jej funkcjonalność. Gdy chociaż raz zarzucimy ją na ciało, zobaczymy również, jak wygodna potrafi być taka niby zwykła, ale jednak wyjątkowa przedłużana kurtka parka zimowa. Ma ona bardzo uniwersalny, a jednocześnie oryginalny fason. To właśnie po nim ją poznamy, gdy będziemy chcieli znaleźć ją w sklepie. Trudno coś takiego przegapić!

Kurtkę parkę w kolorze khaki można już uznać niemalże za klasykę gatunku – taką samą jak czarna ramoneska bądź dżinsowa niebieska katanka. Odcień przypominający lekko zgniłą zieleń jest teraz na topie, podobnie zresztą jak to było rok, dwa czy nawet cztery lata temu. Nie poddaje się on zmieniającym się trendom i podobnie jak sama parka przez cały czas potrafi nas zachwycać, a to właśnie sprawia, że tak chętnie go nosimy. Parki stały się popularne w sezonie wiosennym, ale projektanci bardzo szybko przerobili je w taki sposób, abyśmy mogli nosić je również podczas jesieni i zimy. Te sprawdzające się w mroźniejszym okresie zazwyczaj są ocieplane. Podszywa się ich główny materiał warstwą grubego futerka, którzy razem z tą zewnętrzną częścią tworzy podwójną barierę ochronną dla ciała. Kurtka parka zimowa to idealny wybór na mroźne długie wieczory. Zwłaszcza jeśli lubimy spacerować, a ujemne temperatury zniechęcają nas do tej formy aktywności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here