Metody płatności

Dbając o wygodę robienia zakupów na MAJESSO.pl, udostępniamy szeroki wybór metod płatności za zakupiony towar. Dostępne są następujące rodzaje płatności:  

 

Płatność przy odbiorze: za dokonane zakupy na MAJESSO.pl zawsze możesz zapłacić przy odbiorze. Po prostu wręcz gotówkę kurierowi, który dostarczy przesyłkę.

Zwykły przelew: wartość całego zamówienia (łącznie z kosztami wysyłki) możesz opłacić wykonując zwykły przelew. W takim wypadku przesyłkę wyślemy dopiero w momencie, kiedy pieniądze do nas dotrą.

Tpay (dawniej transferuj.pl): szybkie płatności online, Twoją wpłatę otrzymamy natychmiast i będziemy mogli zacząć realizować zamówienie. Za pośrednictwem Tpay zapłacisz kartą kredytową, wykonasz szybki przelew elektroniczny z każdego banku w Polsce bądź skorzystasz z PayPal.

PayPal: usługi płatnicze umożliwiające firmom i klientom indywidualnym posiadającym adres e-mail wysyłanie oraz odbieranie płatności przez Internet. PayPal działa na zasadzie wirtualnej portmonetki. Aby skorzystać z tego kanału płatności, w koszyku wybierz tpay.com

Rachunek do wpłat:

MAJES Bartosz Majewski
Łężyca - Apartamentowa 29
66-016 Zielona Góra

Alior Bank: PL 81 2490 0005 0000 4530 7186 8058

W przypadku płatności przelewem, w tytule przelewy prosimy wpisać numer zamówienia oraz imię i nazwisko co znacznie przyśpieszy realizację zamówienia. Płatności należy dokonać w terminie do 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy sprzedaży.