Wymiany i zwroty

Darmowa wymiana

W przypadku dobrania nieodpowiedniego rozmiaru, można towar wymienić (o ile jest dostępny) na inny rozmiar lub model.

W celu wymiany towaru należy odesłać zakupioną odzież, bez pobrania dowolną metodą (Poczta Polska, kurier) na adres sklepu. Do przesyłki należy dołączyć formularz wymiany (do pobrania poniżej) bądź kartkę z krótką informacją na jaki rozmiar dokonać wymiany. W przypadku wymiany nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za ponowną wysyłkę towaru po naszej stronie. Kupujący ponosi jedynie koszt odesłania do nas towaru w złym rozmiarze.

Jeśli masz więcej pytań odnośnie procesu wymiany, możesz je uzyskać kontaktując się z nami drogą telefoniczną, mailową lub poprzez formularz kontaktowy poniżej.

Jeśli będą jakiekolwiek problemy z wymianą towaru, po odbiorze przesyłki skontaktujemy się z Tobą.

Odstąpienie od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas tj. MAJES Bartosz Majewski, Łężyca - Apartamentowa 29, 66-016 Zielona Góra, adres e-mail: biuro@majesso.pl lub sklep@majesso.pl numer telefonu: 68 422 73 66 lub 514 354 594 o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Wzór formularza odstąpienia od umowy znajduje się w niniejszej zakładce. W przypadku przesłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy od umowy na trwałym nośniku za pośrednictwem poczty elektronicznej.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na poniższy adres: MAJES Bartosz Majewski, Łężyca - Apartamentowa 29, 66-016 Zielona Góra, niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Pobierz formularz wymiany towaru | Pobierz formularz odstąpienia od umowy