Catering dietetyczny - fakty i mity

Wokół tak zwanych cateringów dietetycznych narosło mnóstwo różnych mitów, które nie mają żadnego związku z prawdą. Najczęściej są one rozpowszechniane przez osoby, które nigdy nie miały styczności z dietą pudełkową, ale z założenia mają o niej kiepskie zdanie.

Mit pierwszy: dania są przygotowywane przez przypadkowe osoby

Oczywiście nie jest to prawda. Firmy dostarczające tego typu catering zawsze korzystają z usług dietetyka. Tylko wtedy wszystkie dania są odpowiednio wysokiej jakości, a klienci dostają to, co najlepsze. Każdy kto zajmuje się cateringiem dietetycznym, musi spełnić ten warunek, by w ogóle móc funkcjonować.

Mit drugi: dieta pudełkowa nie ma nic wspólnego ze świeżością

Nie można się z tym zgodzić. Posiłki są przygotowywane na bieżąco, ze świeżych składników. Każde odstępstwo od tej reguły może być niebezpieczne dla klientów, więc żadna szanująca się firma nie może sobie na to pozwolić. Oczywiście zestawy diety są dostarczane raz dziennie, dlatego trzeba je odgrzewać. Nie oznacza to jednak, że tracą one na jakości. Poza tym z pewnością niejednokrotnie zdarzało Ci się korzystać z gotowych posiłków, podgrzewanych w mikrofalówce. Bez wątpienia były one dużo gorszej jakości od tych, które dostarczają firmy zajmujące się cateringiem dietetycznym.

Mit trzeci: bardzo wysoka cena

Wiele osób unika zamawiania fit cateringu, ze względu na jego wysoką cenę. Zanim jednak zaczniemy komentować ceny, warto zastanowić się ile miesięcznie wydajesz na zakup i przygotowanie posiłków, przy założeniu że jesz pięć posiłków dziennie. Oczywiście kwoty będą bardzo zbliżone, a zaoszczędzisz mnóstwo czasu, który możesz przeznaczyć na przykład na rodzinne wyjścia, czy spotkania z przyjaciółmi.

Czas na fakty

Catering dietetyczny jest dostosowany do naszych potrzeb. Zamawiając go, nie musisz się obawiać, że zabraknie jakichkolwiek składników odżywczych. Catering dietetyczny w Krakowie oferuje firma lightbox.pl. Na jej stronie czeka na specjalny formularz, który pozwala na uzyskanie rekomendacji diety, idealnie dobranej do Twoich potrzeb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here