Zaskocz swoją drugą połówkę prezentem na Dzień Kobiet!

Kwiaty i czekoladki to miły, choć mało kreatywny prezent z okazji Dnia Kobiet. Na ten wyjątkowy dzień warto przygotować się wcześniej i sprezentować swojej wybrance coś wyjątkowego. Podarunek nie musi być drogi.

Czy kubek to banalny prezent?

Wydawać by się mogło, że zakupienie kubka dla swojej ukochanej nie jest ciekawsze niż kupienie czekoladek, jednak w rzeczywistości wystarczy odrobina pomysłowości, by zaskoczyć swoją drugą połówkę. Grafika na kubku może mieć bardzo potężny przekaz. Tradycyjne „I love You” czy inspirujące „Follow your dream” na kubkach od agatameble.pl  mogą stanowić wyjątkowe i bliskie sercu przesłanie. Aby jeszcze bardziej podkreślić charakter prezentu, w kubku ułożyć można krótko przycięte róże. Rozwiązanie proste, a jednocześnie zaskakujące.

Poduszka bliska sercu

Szeroki wybór grafik na poduszkach to doskonały sposób na przekazanie swoich uczuć lub wyrażenie zainteresowania drugą osobą. Nie musi to być wyznanie, a wzór, który pokaże ukochanej, że jest najważniejsza, podobnie, jak to co mówi oraz czym się interesuje. Jeśli uwielbia wzory florystyczne – poduszka o takim motywie będzie doskonałym prezentem, jeśli woli styl skandynawski – nowoczesny wizerunek jelenia na tle z figur geometrycznych będzie trafionym podarunkiem. Poduszki, podobnie jak kubki, mogą nieść przekaz. W ofertach znaleźć można wzory z bardziej lub mniej znanymi cytatami, które przypominają o ważnych wartościach.

A może praktycznie?

Prezent na Dzień Kobiet może być również bardziej praktyczny, niż romantyczny. Warto dowiedzieć się wcześniej, czy partnerka potrzebuje jakichś akcesoriów, które pomogą jej podczas codziennych czynności. Mogą to być wiklinowe koszyczki na kosmetyki, akcesoria kuchenne lub duże lustro w pięknej ramie. Znalezienie odpowiedniego prezentu wbrew pozorom nie jest trudne, ponieważ oferty sklepów pełne są przedmiotów, które idealnie sprawdzą się w formie podarunku na taka okazję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here