Modne hity

Okres jesienno-zimowy to czas, w którym wielu z nas zastanawia się nad przeorganizowaniem swojej szafy pod nadchodzące chłodne dni. Letnie, cienkie kurtki zastępujemy ubraniami z nieco grubszych i cieplejszych materiałów, obserwujemy najnowsze trendy w nadchodzącym sezonie i uzupełniamy naszą garderobę o najnowsze, modne dodatki.
Moda zmienia się dynamicznie, a my przecież nie chcemy zostawać w tyle. Pragniemy wyglądać dobrze i być przez to atrakcyjni dla innych. Warto się zastanowić czy, aby ten ciepły sweter ukryty na dolnej półce naszej szafy lub elegancki czarny płaszcz zimowy nie sprawdzą się także i w tym sezonie? Zdecydowanie mniejszy problem mają w tym przypadku mężczyźni, garderoba przeciętnego faceta składa się często z kilku stałych elementów, które można ciekawie łączyć. Trendy w tym przypadku nie zmieniają się aż tak dynamicznie. Jesienny prochowiec doda nam powagi i elegancji. Pikowana, ciepła kurtka jest wyborem nieco bardziej casualowym, wiosenna kurtka “wiatrówka” jest lekka, można ją wziąć “na zapas”, gdy nie jesteśmy pewni pogody jaka zastanie nas w ciągu dnia. Czarny płaszcz zimowy jest wyborem zdecydowanie trafionym i co sezon bezpiecznym, ponieważ wykonany z dobrych materiałów będzie pięknie prezentował się latami, a kolor i dobry krój sprawią, że będziemy dobrze wyglądać. Oczywiście pod warunkiem, że przez ostatnie miesiące nasza postura nie zmieniła się zbytnio.
Warto pamiętać by na ubraniach – szczególnie tych zimowych – nie oszczędzać, jeśli planujemy chodzić w nich przez kilka sezonów. W dobie tak szerokiej dostępności wszelkich towarów i usług, możemy przebierać w ofertach sklepów korzystając z często profesjonalnej obsługi, która powinna znać się na odpowiednim doborze kroju i materiału. W sezonie zimowym warto rozejrzeć się za atrakcyjnymi promocjami w centrach handlowych. Trzeba być wtedy szybkim i zdecydowanym ponieważ najlepsze okazje szybko się rozchodzą.
Jeśli uważamy, że dana rzecz nam się podoba, jednak nie mamy warunków o nią należycie zadbać czy wyczyścić, bez obaw! Na rynku funkcjonuje szereg pralni chemicznych, które zaopiekują się naszymi ubraniami i wypiorą zgodnie z zaleceniami producenta przy użyciu najlepszych środków.
Nieco więcej problemu w przypadku ubrań mają panie. Moda damska działa bardziej nieubłaganie od mody męskiej. Rzeczy z poprzedniego sezonu szybciej przedawniają się i nie wygląda to zbyt dobrze jeśli cały czas chcemy być “na topie”. Wspólnym rozwiązaniem dla mężczyzn i kobiet jest ponownie czarny płaszcz zimowy. Należy podkreślić, że czarny jest kolorem bardzo sprawdzonym i uniwersalnym. Czerń maskuje nasze krągłości, dodaje klasy, powagi, tonuje krzykliwe dodatki – warto o tym pamiętać.
Panie, mimo większych wymagań narzuconych przez modowy świat mają też więcej możliwości. We wszelkiej maści second-hand’ach znaleźć można ubrania w dobrej jakości, a można w nich przebierać i kupić często za bezcen. Osoby, które lubią eksperymentować z modą powinny zajrzeć w takie miejsca, ponieważ można w nich odnaleźć swój własny niepowtarzalny styl, nie angażując zbytnio naszego portfela.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here