Dziewczęce kurtki

Kilka miesięcy temu wraz z moim dobrym znajomym, wybraliśmy się do Zakopanego. Mieliśmy tam załatwić kilka ważnych spraw, które były związane z naszą firmą. Poza firmowymi sprawami postanowiliśmy się jeszcze w jeden dzień zabawić, gdyż rzadko udaje nam się bywać razem w samym sercu naszych polskich gór. Gdy dojeżdżaliśmy widok Giewontu robił na nas niesamowite wrażenie. Nie byliśmy w górach prawie 3 lata i to jest już ten okres, po którym zaczyna się tęsknić i spojrzenie na nasze piękne tatry robi po takim czasie mega wielkie wrażenie. Adrian wziął nawet swój najnowszy aparat z super obiektywem, który ma niesamowite zbliżenie optyczne.

Wyczekaliśmy odpowiedni dzień, w którym pogoda była piękna i postanowiliśmy, że spędzimy go razem. W restauracji dosiadły się obok nas dwie dziewczyny, które bardzo nam się spodobały. Kurtki skórzane damskie, które miały na sobie, zwiastowały ich dobry gust, a obydwie wyglądały oszałamiająco. Do tego czarne i obcisłe legginsy, które podkreślały ich kształty i my byliśmy już na starcie kupieni. Nie muszę chyba nic więcej dodawać, ale prawdziwi faceci mają totalnie pozytywnego fioła na punkcie dziewczyn z długimi nogami, które noszą legginsy. Jest to niesamowity wabik na facetach i według mnie każda dziewczyna, która chce poderwać mężczyznę, powinna je często zakładać.

Po kilkudziesięciu minutach, po których to minęła pierwsza nieśmiałość, nadarzyła się okazja, by zagadać do owych dziewczyn. W tym samym momencie podeszliśmy bowiem do baru po piwo. Z racji, że nie wracaliśmy jeszcze tego dnia, mogliśmy się wraz z Adrianem napić i nikt nie musiał się martwić o to, że nie będzie miał kto kierować w drodze powrotnej. Dziewczyna do której zagadałem przy barze okazała się przedstawicielką handlową, jej koleżanka również pracowała w tym zawodzie i obydwie były w tych dniach w delegacji. Zakopane przywitała zarówno nas jak i dziewczyny piękną pogodą i postanowiliśmy do nich zagadać, czy wyjdą z nami wieczorem na miasto. Panie okazały się bardzo miłe i tak jak my były singielkami.

Nic nie stało więc na przeszkodzie, byśmy wieczorem mogli je zaprosić i spędzić wspólnie wieczór. Wiadomo, że takie spotkania rzadko kończą się stałymi związkami i czymś co przetrwa, ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. My postanowiliśmy więc tego sampana otworzyć i wraz z Adrianem pokazać się dziewczynom z jak najlepszej strony. Podobały nam się i każdy z nas miał swoją faworytkę zarówno pod kontem urody, jak i charakteru. Zauważyliśmy już na wcześniejszym piwie w restauracji, że jednej z nich bliżej do mojego kolegi, a druga tak jakby chciała poderwać mnie. Pasowało nam to obydwóm, gdyż my mieliśmy na ten temat takie samo zdanie. Wieczorem spotkaliśmy się w hotelu i potem wyszliśmy na miasto. Piwo lało się litrami, a jak wiadomo alkohol rozwiązuje trochę języki. Dziewczyny wygadały się więc, że są tu w delegacji i miały pracować tego dnia, ale zrobiły dla nas wyjątek. Wieczór zakończył się długim spacerem jedną z najładniejszych ulic Zakopanego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here