Jak mieć gęste i długie rzęsy

Nie każdą kobietę matka natura wyposażyła w długie, gęste i ponętne rzęsy. W takim wypadku posiłkować trzeba się dodatkowymi środkami, takimi jak tusz do rzęs. Jednak ciągłe stosowanie kosmetyków osłabia rzęsy i sprawia, że stają się one łamliwe. Sposobem na taki stan rzeczy jest odżywka do rzęs Long 4 Lashes.

Co zrobić, aby mieć długie i gęste rzęsy

Łamliwe, cienkie, krótkie i bez życia – takie rzęsy to problem wielu kobiet. Dobrze podkreślone oko to połowa sukcesu udanego makijażu, więc gęste rzęsy są marzeniem wielu kobiet. Nie trzeba co miesiąc doklejać kępków sztucznych rzęs, gdyż z pomocą przychodzi tu na przykład odżywka do rzęs Long 4 Lashes oraz inne sposoby na piękne spojrzenie.

Po pierwsze – odżywka

Odżywka do rzęs Long 4 Lashes – skuteczna odżywka, to preparat, który należy zastosować w pierwszej kolejności, by po pewnym czasie cieszyć oko pięknymi rzęsami. To serum przyspiesza porost rzęs, wzmacnia je i sprawia, że stają się one gęstsze. Odżywka jest bardzo wydajna i łatwa w aplikacji. Sekretem udanej kuracji jest tutaj zastosowanie bimatoprostu – substancji aktywnej, którą uważa się za jedyną z najefektywniejszych związków stymulujących porost rzęs. Ponadto odżywka do rzęs Long 4 Lashes zawiera kwas hialuronowy oraz witaminę B5, które wygładzają rzęsy i nadają im witalności niezbędnej do porostu. Skuteczność serum można zauważyć już po miesiącu stosowania. Dowodem na jego korzystne działanie są także liczne filmiki i recenzje umieszczane w sieci przez blogerki i kosmetyczki.

Olejki do rzęs

Olejek rycynowy – podobne efekty daje olejek rycynowy, który można zakupić w każdej aptece. Olejek wciera się w rzęsy po każdym, wieczornym demakijażu zaraz przed położeniem się spać. Aktywne związki olejku nawilżają rzęsy i wzmacniają je. Trzeba jednak uważać, aby olejek nie dostał się do oczu, bo może je podrażniać.

Odpowiednia pielęgnacja

Dokładny demakijaż – niby oczywistość, ale wiele kobiet zapomina o nim lub nie przykłada do niego tak wielkiej wagi. Prawdą jest, że pozostawienie tuszu na noc mocno osłabia rzęsy i powoduje ich kruszenie oraz wypadanie. Każdorazowo przed pójściem spać należy dokładnie zmyć makijaż, a najlepiej czynić to dobrej jakości płynem do demakijażu z witaminami i odżywkami.

Postaw na naturę!

Polskie zioła – doskonale na porost rzęs, brwi oraz włosów na głowie działa skrzyp polny oraz pokrzywa. Kombinację tych dwóch ziół można stosować jako napar, który codziennie będziemy wypijać. Te korzystne dla urody zioła można stosować także w postaci tabletek, które można zakupić w każdej aptece. Tak jak w każdym, powyższym przypadku liczy się systematyczność. Już po miesiącu po takiej kuracji będzie można zauważyć widoczne efekty.

Można wspomóc porost rzęs prostymi sposobami, ale trzeba pamiętać, że nawet o te dość wątłe i kruche rzęsy trzeba dbać i nie obciążać oraz nie osłabiać ich przez makijaż pozostawiony na nich przez noc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here