Modna kurtka zimowa w stylu młodzieżowym

Już teraz kobiety zaczynają swoje ubraniowe przygotowywania do kolejnych sezonów. Robią dogłębny przegląd swojej garderoby, wyciągają z niej dawno nienoszone rzeczy i w ten sposób uzyskują sporą ilość wolnego miejsca, jaką należałoby oczywiście czymś wypełnić. Dobrym pomysłem będzie teraz sięgnięcie po kurtki wiosenne damskie. Mimo iż mało kto jest sobie w stanie wyobrazić, że pogoda mogłaby się niedługo poprawić, to jednak za niecały miesiąc najprawdopodobniej do tego dojdzie – temperatura zacznie się coraz bardziej podwyższać, opady śniegu ustaną, a zza chmur wydostanie się wspaniałe palące i poprawiające nastrój słońce. Na jaką kurtkę wiosenną damską warto więc postawić w przyszłym roku? Które modele szczególnie zachwyciły projektantów i skłoniły ich do inspirowania się nimi podczas tworzenia nowych linii ubrań? Oto przegląd najnowszych trendów przygotowanych na wiosnę 2019. Wśród nich sporą część zajmują same kurtki, a to oznacza, że każda interesująca się modą kobieta po prostu musi po jedną z nich sięgnąć!

Na pokazach mody można było dostrzec wyraźną inspirację zeszłymi sezonami. Być może zabrakło zupełnych nowości, które mogłyby zaskoczyć odbiorców czymś zupełnie innym i fascynującym, ale skoro ludzie przyzwyczajają się do pewnych rzeczy, nikogo nie powinno dziwić to, że kurtki wiosenne damskie praktycznie się nie zmieniły. Wracamy więc do tradycyjnych modeli, kojarzonych z dawnymi czasami. Znów zaczynamy fascynować się stylistyką retro, jak również bardziej klasycznymi rozwiązaniami, mieszanymi przeważnie ze stylem sportowym lub tym miejskim. Jeżeli chodzi natomiast o samą kolorystykę, na topie będzie mocna barwa koralu. Czasem jest jaśniejsza, innym razem odrobinę ciemniejsza, ale zawsze potrafi wyglądać zabójczo, zwracając na siebie sporą uwagę. Można ją łączyć z przeróżnymi barwami, gdyż koral, podobnie jak sama czerń, pasuje praktycznie do wszystkiego. Każda kobieta wygląda w nim dobrze! Idealnie komponuje się on bowiem i z super jasną, niemalże białą cerą, i z nieco bardziej opaloną i ciemniejszą karnacją.

Najnowsze kurtki wiosenne damskie, przygotowane na sezon 2019, mają również sporo wspólnego z czystą klasyką i przepiękną elegancją, która zawsze jest w dobrym tanie. Jeżeli więc dla jakiejś kobiety mocny koral okaże się zbyt intensywnym i pstrokatym kolorem, zawsze może ona wybrać dla siebie odzież w zdecydowanie bardziej stonowanym i klasycznym kolorem. Powraca bowiem moda na beż! Ten jasny subtelny kolor najlepiej współgra z brunetkami – blondynki mogą w nim wyglądać zbyt mdło, gdyż barwa ich włosów zleje się z samym beżem, podobnie zresztą jak jasna karnacja. Projektanci zadbali natomiast także o te kobiety, które nie boją się szaleństwa, a swoim stylem ubioru pragną wyrażać swoją żywą i energetyczną osobowość. Na pewno spodobają się im bowiem kurtki o neonowych odcieniach. Barwy tego rodzaju były już kiedyś modne, ale świat jakoś o nich zapomniał – a teraz zdecydowanie powracają. Najprawdopodobniej przypadną do gustu wielu młodym dziewczynom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here