Liposukcja bez skalpela w 25 minut? Tak, to możliwe, dzięki innowacyjnej metodzie laserowej!

W internecie możemy znaleźć tysiące różnorodnych porad, jak uzyskać efekt perfekcyjnej sylwetki. Mordercze treningi, drakońskie diety czy magiczne suplementy – zamiast tego lekarze i dietetycy coraz częściej zalecają nam stosowanie się do zasad zdrowego stylu życia, choć na efekty trzeba niekiedy czekać miesiącami. A może liposukcja? To dla wielu z nas już ostateczność w walce z wyraźną nadwagą lub otyłością. Nie do końca jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że dziś liposukcja może odbywać się w całkowicie bezinwazyjny sposób, przynosząc nam doskonałe efekty w bardzo szybkim czasie. Przykładem takiego zabiegu jest Sculpsure – bezinwazyjna liposukcja laserowa dostępna w ofercie warszawskiej Kliniki Miracki. Podpowiadamy, na czym polega i jakie efekty jest w stanie przynieść.

Sculpsure: liposukcja i lifting brzucha bez skalpela

Czym jest Sculpsure? To urządzenie, które zostało stworzone specjalnie z myślą o pacjentach oczekujących bezinwazyjnego i błyskawicznego usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabieg przynosi efekty podobne do liposukcji, choć nie wymaga zastosowania skalpela ani żadnych innych urządzeń naruszających barierę skórną. Dzięki temu terapia nie pozostawia na skórze pacjenta szpecących blizn i nie naraża go na długi okres rekonwalescencji. Na czym zatem polega procedura Sculpsure? Opiera się na przykładaniu do leczonego obszaru, np. brzucha, specjalnej głowicy emitującej światło laserowe, które skutecznie i precyzyjnie niszczy komórki tłuszczowe. Uszkodzeniu ulegają nawet te komórki tłuszczowe, na które nie działają tradycyjne metody odchudzania czy inne sposoby modelowania sylwetki. Bardzo ważne jest to, że światło laserowe pozwala nie tylko na redukcję tkanki tłuszczowej, lecz także ujędrnienie skóry poddawanej zabiegowi, dzięki czemu pacjent otrzymuje kompleksowy efekt poprawy wyglądu ciała: liposukcję w połączeniu z liftingiem.

Modelowanie sylwetki w 25 minut

Specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie cenią zabieg modelowania sylwetki SculpSure w szczególności za niezwykłą szybkość i efektywność działania – w ciągu 25 minutowej procedury zabiegowej możliwe jest zniszczenie aż 25% tkanki tłuszczowej na leczonym obszarze. Właśnie tyle czasu potrzeba, aby usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej i zapewnić skórze całkowitą przebudowę, uzyskując tym samym efekt liftingu i liposukcji. Specjaliści podkreślają, że wystarczy wykonanie pojedynczej sesji zabiegowej, aby uzyskać pożądany efekt, jednak istnieje możliwość powtórzenia terapii po określonym czasie lub połączenie jej z inną, równie małoinwazyjną metodą wyszczuplania z zakresu medycyny estetycznej. Bardzo ważne jest to, że w trakcie zabiegu nienaruszona pozostaje wierzchnia warstwa skóry, dzięki czemu pacjent nie jest narażony na długi okres rekonwalescencji i może bardzo szybko powrócić do swoich codziennych obowiązków.

Czy zabieg Sculpsure jest dla wszystkich?

Należy zaznaczyć, że zabieg Sculpsure, tak jak większość terapii wyszczuplających z zakresu medycyny estetycznej, nie jest alternatywną metodą odchudzania, lecz skutecznym sposobem na walkę z miejscową otyłością, gdy zawodzą tradycyjne metody odchudzania (dieta i ćwiczenia fizyczne). W przypadku, gdy zmagamy się z wyraźną nadwagą lub otyłością, lekarze mogą początkowo zaproponować nam przeprowadzenie tradycyjnej liposukcji, a następnie pogłębienie jej efektów przy pomocy zabiegu modelowania sylwetki Sculpsure. Każdy pacjent stanowi jednak indywidualny przypadek, dlatego warto ustalić konkretny plan leczenia ze specjalistą na wizycie konsultacyjnej.

Więcej informacji na temat bezinwazyjnej liposukcji SculpSure znajdziesz na stronie:

https://klinikamiracki.pl/sculpsure/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here