Parka - ponadczasowa kurtka o wszechstronnym zastosowaniu

W przeciągu ostatnich kilku miesięcy udało ci się trochę schudnąć. Nie było to łatwe, włożony trud zapewnił rewelacyjnie efekty – obecnie możesz się cieszyć ciałem chudszym o całe dziesięć kilogramów. Już teraz nie jesteś w stanie doczekać się momentu, w którym zaprezentujesz je dosłownie całemu światu. Nareszcie zimowa aura przestaje zmuszać cię do zakładania grubych i deformujących sylwetkę ubrań, a ty założysz to, na co masz największą ochotę – modne kurtki letnie damskie. W końcu będziesz mogła wybrać w sklepie dowolny ciuch, mając świadomość, że na pewno znajdziesz dla siebie jego odpowiedni rozmiar. Twoja waga przestanie cię ograniczać. Wykorzystaj więc ten moment jak najlepiej i zafunduj sobie taką kurtkę na lato, jakiej do tej pory nie mogłaś nosić. Na pewno na to zasługujesz!

Kobiety, które przez całe swoje życie były bardziej otyłe, mają tendencję do wybierania ubrań w zbyt dużych rozmiarach. Cały czas mają w swoich głowach obraz tego, jak wyglądały dawniej. Trudno jest im zgrać się z tym nowym odbiciem w lustrze, w którym widzą zachwycająco szczupłą sylwetkę, wąską talię i zgrabne nogi. Być może sama masz ten sam problem. Gdy idziesz do modnego butiku, twoje nogi od razu kierują cię same do działu z ubraniami plus size. Spoglądasz wyłącznie na odzież ciążową, nie pamiętając, że już więcej jej nie potrzebujesz. Na samym początku, zanim jeszcze udasz się na zakupy, postaraj się więc zmienić swoje myślenie. Schudłaś i jest to fakt, którego nikt nie może podważyć. Jeżeli tylko tego potrzebujesz, raz jeszcze stań na swojej wadze i nawet zapisz sobie na kartce ilość kilogramów, jaką udało ci się zrzucić. Weź następnie do ręki zwykły metr krawiecki i zmierz obwody swojego ciała – talię, boczki, pas i udo. Spróbuj następnie dopasować uzyskane wyniki do tabeli standardowych rozmiarów. Sama zobacz, jakie ubrania powinnaś nosić w tym momencie. Będziesz pozytywnie zaskoczona, gdy okaże się, że z rozmiaru L stałaś się smukłą eską. Teraz jesteś już gotowa na to, by udać się po swoje modne kurtki letnie damskie.

Na pewno masz ochotę pokazać dosłownie całemu światu (a zwłaszcza tym wścibskim koleżankom z pracy, które zawsze krytykowały twoją wagę), ile rzeczywiście udało ci się schudnąć. Zacznij to zatem robić! Zamiast wybierać fasony workowate i luźne, podkreślaj swoje nowe naturalne atuty z pomocą ubrań obcisłych i wąskich. Naucz się je nosić. Nawet jeśli twoja sylwetka daleka jest jeszcze do twojego ideału i masz jeszcze w planach zrzucić kilka kilogramów, już teraz możesz się nią cieszyć i z dumą nosić na sobie obcisłe ubrania. Dopasuj je do swojej sylwetki. Spraw, by podkreśliły one twoją talię, zaakcentowały krągłe ramiona i przy tym nie opinały zbyt mocno większego biustu. Jeżeli w zwykłych sieciówkach nie natkniesz się na nic takiego, co mogłoby ci się od razu spodobać, zacznij szukać letnich kurtek w sklepach internetowych. Tam znajdziesz ich całe mnóstwo – w różnorodnych fasonach i kolorach. Być może uda ci się je również kupić po okazyjnej cenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here