Młodzież dobrze ubrana

Modne kurtki- zewnętrzną część naszego odzienia jest niezwykle ważnym elementem naszego ubioru. Dużo on o nas niestety świadczy. Takie czasy, że ocenianie po wyglądzie weszło już ludziom w nawyk. Ostatnim krzykiem mody jest kurtka pikowana granatowa. Co za wybuchowy kolor!
Kurtki są różne niektóre krótsze, niektóre dłuższe- najmodniejsze są ponoć te dłuższe i właśnie pikowane. Chodź kolor zależy raczej od nas warto wybrać kolor odpowiedni do pory roku. Ze względu na obecnie panującą zimę najlepsze właśnie będą kolory zimne. Od niebieskiego, przez fiolety po czarny. My właśnie powinniśmy się skupić (to znaczy jeśli chcecie być na czasie) na odcieniach niebieskich.
Ze względu na jakość dzisiejszych wyrobów odzieży odradzałbym kolory jasne takie błękit. Taki odcień łatwo jest ubrudzić nawet w zimowe dni a to przez ubrudzony błotem śnieg, a to przez kałużę. Najlepiej więc wybrać kolor ciemniejszy, tak by nasz płaszcz dodatkowo kontrastował z białym śniegiem. Kurtka więc powinny być granatowa. Technika pikowania pozwala na wepchanie dużej ilości puchu co oznacza dla nas dobre ocieplenie na zimne zimowe wieczory. Ze względu na kolor granatowy zaleca się ubieranie do tego kamizelek. Kurtkę można prać oczywiście, mimo że ma w sobie puch. To znaczy zależy od rodzaju i jakości kurtki więc polecamy takie w cenach około dwustu złotych. Prosimy jednak o racjonalne podejście- cena nie zawsze oznacza jakość i na odwrót. Kurtka pikowana granatowa idealnie spisze się na mieście, w pracy i na stoku. Do tego ostatniego rodzaju użytkowania kurtki należy dokupić spodnie, na przykład niebieskie. Tutaj również przypominam o tym aby nie wybierać zbyt jasnego odcienia- szczególnie w takich elementach odzieży jak spodnie, które mają dużo do czynienia z powierzchnią, po której się poruszamy. Więc znów- najbardziej polecam kolor granatowy. Taki pikowany zestaw- wypchany specjalnym pluszem gwarantującym ciepło- możemy zabrać ze sobą spokojnie na wycieczkę w góry na ferie czy do pracy. Proponuje również zainwestować w kurtkę z materiału wodoodpornego. Dzięki temu na stoku zawsze będziemy susi i gotowi do następnego zjazdu.
Jeśli chodzi o marki to polecam kurtkę Nike, North Face, Umbro pikowaną oraz kurtki pumy lecz one są ciężko dostępne w kolorze granatowym. Dlatego najlepiej wybrać się do najbliższego sklepu odzieżowego i samemu znaleźć coś zgodnego z moim opisem czyli obecnie panującym trendem. Myślę że potrwa on do końca zimy i wczesną wiosną, wtedy kurtki po pierwsze nie będą już potrzebne a na pewno nie takie pikowane z puchem w środku. Zmieni się też ulubiony kolor. Myślę że lato to będzie era koloru pomarańczowego, czerwonego i żółtego- kolorów dużo cieplejszych niż zimowy granat. Granatowe jeansy natomiast wtedy mogą okazać się modne. Będą one wspaniale fitować z naszymi kolorowymi, letnimi koszulkami. Póki co jednak jest zima i należy nosić cieplutkie kurtki. Polecam wybrać właśnie taką jak opisywałem wyżej, to strzał w dziesiątkę jeśli chcesz pasować do szarego tłumu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here