Płaszcz w kwiaty

Słowo płaszcz bardzo często kojarzy się nam z jesienną i nieprzyjemną aurą. Płaszcz ma być długi, żeby chronić nas przed deszczem i ciepły, aby zapewnić nam ciepło, gdy wieje silny wiatr i jest jest zimno. Gdy więc wybieramy się na zakupy, aby kupić właśnie płaszcz, to z reguły jakoś ta perspektywa nie sprawia nam radości. Na szczęście dzisiejsze oferty, które pojawiają się w różnych sklepach, potrafią skutecznie nam humor poprawić. Bo dzisiejsze płaszcze potrafią być po prostu piękne. Co więcej, zakładając taki płaszcz możemy sobie poprawić humor.
Doskonałym przykładem poprawiacza kobiecego humoru są kwiaty. Która z kobiet nie lubi ich dostawać? No właśnie. I dlatego też od kilku już lat jednym z motywów dekoracyjnych na ubraniach dla kobiet są właśnie kwiaty. A płaszcz w kwiaty jest tego najlepszym przykładem.
Jeśli więc chcemy umilić sobie jesienne spacery po mieście, czy drogę do pracy w wiosenną szarugę, zastanówmy się, czy płaszcz w kwiaty nie będzie dla nas idealnym rozwiązaniem.
Jasny czy ciemny? To wszystko zależy po pierwsze od tego, w jakich kolorach się czujemy dobrze oraz od tego, czy kolory de facto mają wpływ na nasze samopoczucie. Jeżeli jesteśmy osobami, które nie lubią pochmurnego nieba i które w ciemnych pomieszczeniach czują się przytłoczone, powinniśmy wybrać jasne odcienie. Jeśli natomiast lubimy ciemne kolory, jeżeli kojarzą się nam z naszą tajemniczością, to wówczas na ciemniejsze barwy powinniśmy postawić.
Czas na wybór stylu i długości. Chociaż słowo płaszcz jednoznacznie kojarzy się nam z długim okryciem wierzchnim, pod tym pojęciem znaleźć można dzisiaj szeroki wybór modeli. Ich różnice dotyczą zarówno długości, rozkloszowania, rodzaju kołnierza, ściągaczy, kaptura czy paska. Dzięki temu też łatwiej jest am dobrać model, który dobrze będzie na nas leżał. Należy bowiem pamiętać, że nasz wzrost, budowa ciała, w tym sylwetka, to elementy decydujące o tym, jak w danym płaszczu wyglądamy. Inny model będzie pasować do osoby szczupłej i wysokiej, a zupełnie inny dla osoby tęższej czy z bardzo długą szyją.
Gdy już zdecydujemy się na kolorystykę i krój, pozostaje nam jeszcze znaleźć sklep,w którym wymarzony płaszcz kupimy. I tutaj wiele osób zdecydowanie powie, że takie zakupy najlepiej robić w sklepie stacjonarnym, bo można wszystko przymierzyć. Z drugiej jednak strony musimy powiedzieć sobie, że w sklepach stacjonarnych wybór modeli bardzo często jest ograniczony. O wiele więcej wzorów znajdziemy w sklepach internetowych. A jak w nich kupować, aby ciuchy pasowały? Wystarczy dokładnie się zmierzyć. W sklepach internetowych przy opisach umieszczane są bowiem tabele rozmiarów. W nich uwzględnione są między innymi długości rękawów, czy szerokości pod pachami. Dzięki temu jesteśmy wstanie bardzo precyzyjnie dobrać sobie odpowiedni płaszcz.
Płaszcz w kwiaty to bez wątpienia niezwykle ciekawa i elegancka propozycja dla wielu Pań. Jesienny, wiosenny, a nawet zimowy – może skutecznie poprawić humor nie tylko komfortem noszenia, ale również wyglądem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here