Wybór żywności na wydarzenia

Organizacja wydarzeń takich jak urodziny, wesele, konferencje, rozgrywki sportowe, bankiety pracownicze, czy spotkania integracyjne wymagają dogłębnej troski o każdy detal. Należy pamiętać o właściwej lokalizacji i w pobliżu wielu miejsc noclegowych oraz z dogodnym dostępem do środków transportu. Trzeba pamiętać o liście gości, tak aby nikt nie został pominięty. Kwestią, która jest w zasadzie obowiązkiem podczas tego rodzaju przedsięwzięć, to dostęp do bogatej oferty produktów żywnościowych. Catering sprawia, że goście mogą potem kojarzyć sobie wydarzenie ze smakowitymi kąskami.

Wybór dostawców żywności

Trzeba zadbać o kontakt z firmą/sklepem/restauracją, która będzie dostarczać żywność podczas tego typu uroczystości. Ponieważ wiele osób coraz większą wagę przykłada do troski o siebie, to z pomocą przychodzi catering dietetyczny. Tego rodzaju usługi charakteryzuje przygotowywanie zbilansowanych posiłków mających więcej węglowodanów, kwasy tłuszczowe są głównie nienasycone, a białko jest pochodzenia zwierzęcego. Jest to doskonała oferta np. dla sportowców, czy osób prowadzących aktywny tryb życia. Warto spoglądać też na ilość poszczególnych witamin i dopasować je do potrzeb swojego organizmu. Taka oferta gwarantuje wysoką jakość. Catering dietetyczny można dopasować ze względu na obecność lub nieobecność różnych składników. Wśród nich wyróżnia się np. dietę activ, dietę bezglutenową, dietę bez laktozy, dietę wegetariańską z dodatkiem ryb, czy dietę fit.

Sposób zamawiania przysmaków dietetycznych

Catering dietetyczny wiąże się też z koniecznością wcześniejszego zgłoszenia zamówienia. Ze względu na oryginalność tego typu żywności, warto poinformować odpowiednią firmę o przygotowanie posiłku przynajmniej 24 godziny wcześniej. Płatności można dokonywać za pomocą przelewów na określonej platformie transakcyjnej. Sprzedaż internetowa jest obecnie coraz popularniejsza ze względu na łatwość i sprawność tego wykonania. Potwierdzenie przelewu zwykle przychodzi na adres mailowy klienta, co oznacza, że zamówienie na pewno zostanie zrealizowane. Można ustalić także sposób, w jaki jedzenie zostanie dostarczone. Chętnie wybierany jest odbiór za pośrednictwem kuriera, z którym można uprzednio się skontaktować przed jego przyjazdem. Warto na stronach internetowych zorientować się też, w jakich dniach i w jakich godzinach produkty mogą zostać dostarczone. Zdarza się, że niektóre firmy cateringowe nie będą w stanie dowieźć zamówienia w niedzielę. W przypadku dowozu poza miasto trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here