Kurtki dżinsowe z kapurem

Stopniowo ludzie zapominają już o zimowej aurze, gdyż pogoda nareszcie zaczyna nam dopisywać. Na dworze robi się coraz piękniej, co składania wszystkich do spędzania czasu na świeżym powietrzu – spacerowania, biegania czy nawet jeżdżenia na rowerze, bo nawet śniegu jest na tyle mało, że drogi wciąż pozostają suche i nadają się idealnie do takich przejażdżek. Powoli wszyscy zapominają więc o zimie, ale mimo wszystko na tą następną warto by było już teraz się przygotować. Dlaczego? Ponieważ nastąpił prawdziwy szał wyprzedaży, a wszystkie sklepy próbują pozbywać się swoich starych kolekcji, dając na nie klientom gigantyczne i zachwycające rabaty. To właśnie teraz jest idealny moment na to, by zaopatrzyć się w odzież wierzchnią na kolejny zimowy bądź jesienny sezon. A jaka może ona być? Parka zimowa to coś takiego, co przyda się każdemu – i kobiecie, i młodej nastolatce, i nawet samemu mężczyźnie. To rodzaj odzieży uniwersalnej, łączącej się z praktycznie każdym innym stylem. Mimo iż sama przypomina wyrób o stylistyce militarnej, nie zawsze pojawia się w strojach o typowo wojskowym i mocnym charakterze.

Mimo iż po zimowe parki zaczęli sięgać także mężczyźni, wciąż największą popularnością cieszą się one wśród kobiet. Teraz niemalże każda z nich posiada w swojej szafie przynajmniej jedną kurtkę tego rodzaju. Doskonale wygląda ona w zestawieniu z masywnymi, ciężkimi butami – chociażby czarnymi botkami na grubszej podeszwie, wykonanymi ze sztucznej lub naturalnej skóry i pokrytymi kilkoma dżetami bądź w całości obszytymi zabójczymi ćwiekami. Styl rockowy razem ze stylem wojskowym tworzy zgrany i ciekawy duet, któremu trudno odmówić oryginalności. Sama damska parka zimowa pasuje jednak również do zupełnie codziennych ubrań – grubych puchatych swetrów i golfów, świetnie ogrzewających ciało, oraz sportowych plecaków bądź bardziej eleganckich torebek. Jej końcowy charakter zależeć będzie więc od pozostałych ubrań i akcesoriów. Poprzez ich zmianę można totalnie zrewolucjonizować charakter parki, dostosowując ją do wybranej okoliczności bądź własnego indywidualnego stylu ubioru.

W parkach zakochane są jednak nie tylko kobiety, ale także i sami mężczyźni. Niektóre z modeli tych kurtek wyglądają bardzo męsko i mocno. Dla panów stają się fantastyczną inspiracją, dzięki której łatwiej przychodzi im tworzenie kolejnych strojów. Stylistyka printu moro wpisuje się bowiem w zasady stylu miejskiego, który przez wszystkich panów jest wychwalany pod niebiosa – głównie ze względu na swoją luźność, wygodę i swobodę. Dzięki niemu uzyskuje się efekt tzw. “niewymuszonego looku”. Stylizacje miejskie prezentują się tak, jak gdyby były komponowane zupełnie przypadkowo, w ciągu dosłownie kilku minut, podczas gdy w rzeczywistości niejednokrotnie myśli się nad nimi znacznie dłużej. Mimo wszystko żaden mężczyzna nie musi poświęcać długich godzin na to, by wymyślić, z czym taka parka zimowa mogłaby dobrze wyglądać. Wystarczy, że zainspiruje się stylizacjami fashionistów, prezentowanymi na wszystkich portalach społecznościowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here