Zimowy dress code

Kiedy jest zima, warto zadbać o swoje zdrowie. Ważne jest, żeby chodzić w solidnych butach i ciepłych płaszczach czy kurtkach. Kiedy nie będziemy się przeziębiać, zaoszczędzimy sporo pieniędzy, które musielibyśmy wydać na leki. Nie mówiąc już o dyskomforcie i czasie straconym w pracy, który najprawdopodobniej trzeba będzie odrobić. Warto nosić czapki i szaliki. Niektóre czapki mają taki fason, że niszczą nasze fryzury, okazjonalnie czapkę można zastąpić kapturem, w niektórych kurtach są one bardzo konkretne i duże oraz ciepłe, więc sprawdzają się.

Markowa kurtka z kapturem damska jest częstym wyborem zimą. To płaszcze na stójce są najbardziej eleganckie, ale kaptury są funkcjonalne i praktyczne, dlatego cieszą się popularnością w każdym sezonie. Kiedy na dworze jest zimno i wieje, kaptur jest bardzo skuteczną ochroną. Zastanawiając się w sklepie, który rodzaj wybrać, najlepiej rozważać te o największych rozmiarach, jeśli w zimny i wietrzny dzień dodatkowo założymy szalik, na pewno nie zmarzniemy. Zimy w Polsce są dużo łagodniejsze niż jeszcze kilka lat temu, ale nie oznacza to, że rezygnujemy z tych najcieplejszych ubrań. Temperatury bliskie zeru sprawiają, że czujemy duży dyskomfort i wolimy starannie się odziewać. Dobrze jest pamiętać o bawełnianych podkoszulkach, ponieważ mają one dobre właściwości i są higieniczne.

Kiedy wieje wiatr, a my mamy na głowie kaptur nie grozi nam zapalenie ucha, które potrafi być bardzo dotkliwe. Niektóre kaptury są ozdobione pięknym kolorowym futerkiem, jest to bardzo popularne ostatnio rozwiązanie. Przyciąga ono uwagę i nadaje kurtce niepowtarzalnego charakteru. Do takiej kurtki, którą nazywamy też parką pasuje wielu butów. Warto się zastanowić, w których będziemy chodzić najczęściej. Wybór pada zazwyczaj na wygodne traperki, ponieważ mają antypoślizgową podeszwę. Dostępność na rynku wielu kolorów i modeli sprawia, że buty te, na stałe zagościły w naszych stylizacjach. Pasują do wielu ubrań. Wysokie dziewczyny mogą je ubierać nawet do prostych spódnic.

Płeć damska ma większy wybór, jeśli chodzi o zakup ubrań. Ich producenci wiedzą, że kobiety wydają na ciuch więcej niż mężczyźni, dlatego każdego roku przygotowują nową ofertę. Można powiedzieć, że projektanci mają ręce pełne roboty jeśli chodzi o odzież damską. Panie są łase na nowe kolekcje. Odczuwamy tez zwykle satysfakcję, kiedy kupujemy coś, co bardzo nam się podoba, oddaje naszą osobowość oraz jest praktyczne. Jeśli wydajemy za dużo na ubrania, ponieważ stało się to naszym uzależnieniem to trzeba coś z tym zrobić. Najpierw trzeba to sobie uświadomić, a później działać, ponieważ zakupoholizm jest uzależnieniem, jak każde inne i łatwo można wpaść w jego sidła. Trzeba zastanawiać się na zakupach, czego rzeczywiście potrzebujemy, a co jest tylko chwilową zachcianką. Nie chodzi przecież o to, żeby mieć w szafie mnóstwo ubrań. Często jest tak, że i tak nie wiemy w co się ubrać. Najlepiej wiec kupować rzeczy uniwersalne, co do których mamy pewność, że będą stałym elementem naszych ulubionych stylizacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here