Płaszcz w kwiaty

Kobiety ubierają się różnie. Niektóre lubią tylko klasyczne kreacje. W ich szafach nie spotkamy żadnych ekstrawaganckich ciuchów. Kolory też są raczej statyczne, brak wzorów oraz krzykliwych kolorów. Takie kobiety uwielbiają chodzić w prostych spodniach, głównie w jeansach. Zakładają też swetry oraz koszule. Raczej unikają dodatków, nie noszą apaszek oraz biżuterii. Styl taki jest bardzo uniwersalny, zazwyczaj ubierają się tak do biura albo na zakupy. Klasyczny styl jest raczej uważany za nudny. Jest to trochę błędne założenie. Klasyki są zawsze w modzie, wybierają je kobiety na wysokich stanowiskach, raczej osoby introwertyczne oraz zamknięte w sobie i tajemnicze. Proste jeansy pasują do wszystkiego, możemy w nich iść nawet na imprezę, jeśli dobrze dobierzemy do nich bluzkę.

Są też kobiety, które lubią łączenie różnych stylów, to coś pomiędzy klasykiem a ekstrawagancją. Lubią ubierać krzykliwe kolory, ale raczej swoje ubrania kupują w dużych sieciach odzieżowych. Raczej kupują to co jest aktualnie modne. Jeśli w modzie są krzykliwe kolory oraz oryginalne wzory to taka kobieta to chętnie nabywa ciuchy. Są to kobiety, które mają swój styl, wiedzą czego chcą, ale niekoniecznie są na tyle odważne, aby dyktować trendy lub z nich wychodzić. Zazwyczaj w szafie tej kobiety znajdziemy kolory sezonu. W lecie mają mnóstwo sukienek w kwiaty, a jesienią mają pełno swetrów w stonowanych barwach. Osoby takie mają zazwyczaj kilka różnych torebek oraz apaszek. Lubią też delikatne dodatki. Czasami mają dużo biżuterii, którą ubierają okazyjnie. Przeważnie kupują na wyprzedażach i czekają na okazję.

Inny typ kobiet to nietuzinkowe indywidualistki. Są bardzo pewne siebie i odważne, często to one wyznaczają trendy. Nie boją się łączyć kolorów oraz fasonów. Czasami wydaje nam się, że jakaś stylizacja może wyglądać śmiesznie, ale na takiej osobie wygląda bardzo dobrze. Osoby te są zazwyczaj bardzo kreatywne i czasami same sobie szyją ubrania według własnego projektu. Dodatkowo bardzo lubią bawić się zestawieniami. Nie dbają też o to co jest aktualnie modne, tylko ubierają to co im odpowiada i podoba się. Koleżanki lubią naśladować takie kobiety. Są one bardzo ekstrawertyczne, lubimy przebywać w ich towarzystwie. Osoby takie są bardzo pewne siebie oraz roztaczają aurę tajemniczości. Czasami ubierają się tak oryginalnie, że nie możemy oderwać od nich oczu. Szukają nietypowych strojów, czasami można spotkać je w sklepach z tanią odzieżą. Potrafią ubrać płaszcz moro i do tego różową sukienkę bankietową. Wiemy,  że my w takim stroju wyglądalibyśmy śmiesznie, a one doskonale się prezentują. Ich sylwetka jest wyprostowana i bardzo pewna siebie. W szafie znajdziemy mnóstw dodatków. Czasami osoba taka potrzebuje dodatkowej przestrzeni do przechowywania swoich ubrań. Nie zmienia swojej garderoby w każdym sezonie. Nie liczy się bowiem z trendami tylko z osobistymi upodobaniami. Wybiera te sukienki, w których dobrze się czuje, a nie te, które są aktualnie na wieszakach w tanich sieciówkach. Ma dużo ubrań, które sama projektuje i szyje, a także tych – znalezionych w sklepach z tanią odzieżą. Zdarza się, że z podróży wraca z całą walizką ubrań, które kupiła na zagranicznych jarmarkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here