Komu i kiedy wypada podarować seksowną bieliznę?

Seksowna bielizna może być doskonałym pomysłem na prezent. Ucieszy się z niego z pewnością każda kobieta. Należy jednak uważać komu i w jakich okolicznościach taki podarunek wręczamy. Można w tym zakresie bowiem popełnić niemałe faux pas.

Jak zażyła jest Wasza relacja?

Przede wszystkim musisz zastanowić się nad tym, jak zażyła jest Wasza relacja. Pomyśl o tym, jak długo się znacie i jak dobrze się znacie. Jeżeli spotykacie się od miesiąca, Twoja partnerka może się poczuć lekko zażenowana, otrzymując od Ciebie seksowną bieliznę, nawet jeżeli jest to Obssesive bielizna. Wybierając taki prezent musisz też mieć świadomość tego, co lubi, a czego nie lubi Twoja kobieta. Odpowiedz sobie zatem na pytania: jaki kolor bielizny podobałby się mojej partnerce, jaki materiał byłby dla niej komfortowy, czy woli bardziej skąpe czy też mocniej zabudowane modele, czy nosi coś koronkowego, jaki ma rozmiar biustonosza i majtek… Jeżeli nie znasz odpowiedzi na chociażby jedno z tych pytań i nie jesteś w stanie jej uzyskać w najbliższym czasie, raczej pozostaw zakup bielizny na czas, w którym poznacie się lepiej.

W jakim gronie Twoja partnerka otworzy prezent?

Należy również podkreślić, że seksowna bielizna, w tym Obssesive bielizna, to bardzo intymny i osobisty prezent. Jeżeli zatem kupiłeś ją na Boże Narodzenie, które spędzacie w gronie rodziców, dziadków, wujków, cioć i chmary dzieci, zastanów się czy na pewno dobrym pomysłem jest otwieranie takiego prezentu w towarzystwie tych wszystkich osób. Może to prowadzić bowiem do zażenowania zarówno po stronie Twojej partnerki, jak i innych, zebranych gości. Jeżeli mimo wszystko jesteś zdecydowany na zakup bielizny, pozostaw wręczenie tego prezentu na wieczór. Tymczasem na oficjalną kolację wybierz coś drobnego. Możesz szepnąć swojej partnerce na ucho, że reszta podarunku czeka na nią w domu albo zostawić jej w tym “oficjalnym” prezencie krótką notatkę na ten temat.

Czy można dać seksowną bieliznę koleżance?

Być może będzie to nieco seksistowskie, ale niestety taka jest rzeczywistość. Jeżeli mówimy o relacji mężczyzna-kobieta, prezent w postaci seksownej bielizny może zostać źle zrozumiany. W najlepszym przypadku mężczyzna w tym momencie otrzyma karcące spojrzenie. O najgorszym przypadku aż strach myśleć. Jeżeli jednak mamy do czynienia z relacją dwóch, bardzo dobrych przyjaciółek, nie ma absolutnie nic złego w takim prezencie. Najczęściej panie wymieniają się informacjami na temat swoich wymiarów, preferencji, a także relacji z partnerami. Jeżeli zatem dobra przyjaciółka uzna, że będzie to dobry podarunek dla drugiej – dlaczego nie? Godna polecenia jest przede wszystkim Obssesive bielizna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here