Jeans znów w modzie

Kobiety bardzo lubią ładne ubrania i zazwyczaj poświęcają sporo czasu na skomponowanie ciekawych zestawów ubraniowych. Nie mniej angażującym zajęciem są zakupy ubrań. Warto podczas zakupów koncentrować się na tych ciuchach, których najbardziej potrzebujemy. Pozwoli nam to nie wydać zbyt dużych kwot i trzymać budżet w ryzach.

Warto mieć ustalone priorytety. Takim priorytetem może być kurtka ramoneska damska, to bardzo uniwersalna kurtka, która sprawdza się zawłaszcza podczas wiosny. Dobrze pasuje do wielu stylizacji, można kupić zamszową lub skórzaną, oczywiście najlepiej wybierać modele ze skóry naturalnej, ale ekologiczna jest znacznie tańsza, dlatego wybór często pada na taką właśnie skórę. Naturalna skórzana kurtka może kosztować około 800 zł.

Dobrze jest porównać ofertę w wielu sklepach i wybrać to, co jest aktualnie w najkorzystniejszej cenie. Może się okazać, że znajdziemy kurtkę, która bardzo nam się podoba na wyprzedaży. Warto wcześniej przemyśleć, zanim wybierzemy się do sklepu, co konkretnie chciałybyśmy kupić.

Kiedy kończy się zima, zwykle odświeżamy swoją garderobę, sortujemy ubrania, zwłaszcza jeśli udało się nam schudnąć, może się okazać że wielu ubrań jest za dużych i istnieje potrzeba kupić prawidłowe rozmiary. Warto kupić to, co nam się podoba i patrzymy na to jako rzecz, która jest w naszym stylu. Często kupujemy ubrania dość intuicyjnie i to dobrze, ponieważ zazwyczaj pasuje nam to, na co zwracamy szczególną uwagę. Ważny jest wybór odpowiedniego koloru. Może się okazać, że beże i brązy nie pasują paniom i zimnym typie urody nawet sweter i ciekawym kobiecym fasonie, na nas nie będzie prezentował się dobrze, jeśli jesteśmy zimnym typem, a on jest w złoto beżowych odcieniach. Nie jest to oczywiście drastyczny kontrast, ale srebro znacznie lepiej podkreśla urodę zimnych typów urdy. Tak samo, jeśli chodzi o zamki, które zazwyczaj są w ramoneskach, warto zwracać uwagę na to jaki mają kolor, ponieważ w detalach tkwi wielka siła. Potrafią one bardzo odmienić banalną rzecz w arcyciekawą.

Oczywiście jeśli aplikacji jest za dużo i mamy je na każdym ubraniu, spodniach, bluzce, kurtce i nasza torebka razi neonową barwą, wyglądamy nie tyle niefrasobliwie, ale raczej kiczowato. Dlatego dobrze jest odpowiednio komponować dodatki, a jeśli mamy potrzebę wyglądać ekscentrycznie lub ekstrawagancko to oczywiście mamy do tego prawo.

Skórzana ramoneska pasuje nie tylko do czarnych spodni, dobrze współpracuje również w czarną sukienką, można powiedzieć, ze przełamuje zbyt elegancji strój i nadaje mu bardziej casualową formę. W ramonesce można wyglądać całkiem swobodnie, jeśli dobierzemy do niej obuwie sportowe i jeansy.

Jak widać jest to kurtka, która może mieć wiele funkcji i sprawdzić się w różnych sytuacjach. Dobrze mieć ją w szafie, a jeśli nie mamy można postanowić sobie, że przy najbliższej okazji się w nią zaopatrzymy.
Jeśli musimy wybrać skórę ekologiczną ze względów finansowych, warto szukać tych najgrubszych, ponieważ będą one odporne na uszkodzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here