ekskluzywna mebloscianka

Styl skandynawski jest obecnie jednym z najbardziej popularnych kierunków  wzornictwa i świetnie odzwierciedla takie wartości jak: naturalność, dynamizm i prostota. Dla pasjonatów tego stylu przygotowaliśmy wiele rozwiązań, wśród których dominuje meblościanka w stylu skandynawskim.

Koncepcja meblościanki nie jest niczym nowym, jest to prosty, praktyczny zestaw mebli ulokowanych na jednej ścianie w różnej konfiguracji. Bywa, że jest to jedna zwarta konstrukcja, ale są tu też modele łączące dwa niezależne zestawy: osadzony na podłodze dół i wiszącą nad nim półkę. Przy wyborze idealnego modelu ogranicza nas jedynie wyobraźnia i indywidualne potrzeby.

Dobierz model dopasowany do potrzeb

Przy zakupie meblościanki w stylu skandynawskim warto wiedzieć, że jest wiele materiałów, z których wykonywane są tego typu meble, najczęściej są to: naturalne lite drewno, płyta fornirowana, laminowana, płyta meblowa lub MDF. W zależności od tego, czy planujemy dobrać model do salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego, warto rozważyć i porównać jakość dostępnych materiałów, ich kolorystykę i budżet, jaki mamy do wykorzystania.

Wśród meblościanek popularnością cieszą się zestawy łączące wiele różnych funkcjonalności, posiadających zamykane półki, jedną lub kilka szuflad, możliwość ustawienia telewizora oraz boczne szafy lub szafki na różne domowe przedmioty.
Przy mniejszym metrażu mieszkania, gdy poszukujemy uniwersalnych, a zarazem praktycznych rozwiązań, warto rozważyć zakup modelu, który w pełni odda skandynawski styl naszego wnętrza, a jednocześnie będzie posiadał adekwatną do naszych oczekiwań liczbę zamykanych i otwieranych półek, szuflad i drzwiczek.

Wśród dostępnych modeli są takie, które nie posiadają żadnych drzwi i są w pełni otwarte, stając się doskonałym miejscem na ekspozycję domowych dekoracji. Są też modele dwu – trzy i wielodrzwiowe, z jedną lub trzema szufladami, dzięki czemu meblościanka pomieści wiele domowych drobiazgów, a nawet ubrania, rzeczy osobiste, książki lub ceramikę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here