Oświetlenie LED w Twoim domu!

Oświetlenie wnętrza stanowi obecnie spektakularny efekt aranżacji i przestało być już jedynie źródłem światła pochodzącym ze skromnej lampy wiszącej niedbale pod sufitem. Dziś wiązka świetlna stanowi dekoracyjne kompozycje i często podkreśla indywidualny charakter pomieszczenia, jest także dopasowana do stylu, oraz użyteczności pokoju. Światło, podążając za modą i trendami, ewaluowało i stało się także elementem nowoczesności i innowacji. Wraz z rozwojem pojęcia “smart” towarzyszącemu już coraz większej ilości kategorii życia codziennego, także światło potrafi być inteligentnie zarządzane.

Inteligenta żarówka za pan brat z przyrodą i środowiskiem

Oświetlenie LED zamontowane w nowoczesnym domu stanowi gwarancję mniejszego zużycia energii elektrycznej przez wzgląd na innowacyjną konstrukcję tego produktu. Ma to fundamentalne znaczenie w obecnej architekturze i aranżacji wnętrz opartych na sporej ilości umieszczanych elementów świetlnych. Pięknym widokiem jest łańcuch świetlny w podwieszanym suficie salonu, lub spektakularna, jasna wiązka w stopniach schodowych. Nowoczesne oświetlenie zapewnia elegancki i zwracający uwagę efekt, przy jednoczesnym zachowaniu oszczędności energii.

Zmiana kolorów oświetlenia – gadżet czy użyteczność?

Inteligentne oświetlenie led Philips HUE umożliwia zdalne sterowanie barwą światła dopasowując ją do warunków panujących w pomieszczeniu, funkcjonalności, oraz pory dnia. Jest to bardzo ważna i użyteczna cecha, która wbrew pozorom jest wykorzystywana, a nie służąca jedynie jako pokazowy trik na miarę poklasku. Stonowane, sensualne światło umieszczone w łazience pozwala oddać się chwilom upragnionego relaksu pod długim i wyczerpującym dniu. Ten sam punkt świetlny będzie inaczej wykorzystany przy porannym makijażu, gdzie intensywność i precyzyjność będzie miała ogromne znaczenie. Przykładem może być także salon, gdzie wiązka światła potrzebna do skupienia się czytelnika na ulubionej lekturze będzie większa niż wykorzystanie jej podczas oglądania filmu. Inteligencja żarówek LED jest więc ciągłą współpracą z gospodarzem domu na wielu płaszczyznach.

Lampa na odległość

Myśląc o sterowaniu światłem na odległość, przychodzi do głowy scena z popularnego filmu o chłopcu, który został sam w domu. Chcąc wprowadzić w błąd złodziei, bawił się oświetleniem mieszkania, aby wprowadzić iluzję toczącego się tam życia. Ta scena jest obecnie możliwa, nawet kiedy nieruchomość stoi chwilowo pusta. Instalacja inteligentnego oświetlenia daje możliwość połączenia budynku z aplikacją w telefonie, dzięki czemu domownicy mogą sterować i programować światło z odległości, według własnych potrzeb.

Internetowy sklep z oświetleniem https://iluve.com/ jako przedstawiciel nowoczesnych rozwiązań potrafi wprowadzić w inteligentny świat żarówek LED, które swoją funkcjonalnością i wykorzystaniem zjednują sobie coraz większe rzesze fanów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here