Modna kurtka

Swoim stylem ubioru często chcemy wyrazić to, co tak naprawdę w duszy nam gra. Dobrze kompletowanie ubrania mogą również wyrażać nasze emocje. Często dobry styl może podnieść naszą reputację wśród tłumu. Człowiek elegancki, zadbany może mieć w życiu dużo łatwiej. Przykładem tego może być, np. pójście na rozmowę o pracę. Odpowiednio ubrany kandydat swoim wyglądem zwiększa szansę na powodzenie podczas rozmowy, w przeciwieństwie do osoby, która nie zwraca uwagi na to co na siebie zakłada. Jedni spędzają przed lustrem sporą część swojego życia, drudzy totalnie starają się tego lustra unikać. Być może jest to kwestia czasu, którym każdy z nas dysponuje. Jedni mają go więcej, więc mogą sobie pozwolić na wiele zabiegów, które pozwolą im na bycie piękniejszymi. Drudzy w swoim zagonionym świecie nie zwracają uwagi na swój wygląd. Jest to też zapewne kwestia pieniędzy. Bogaci pozwalają sobie na zakupy kilka razy w miesiącu. Kupują to, co wpadnie im w oko. Pieniądze, które muszą wydać na daną rzecz nie grają tutaj większej roli. Osoba biedna wybierze rzecz tańszą, bardziej praktyczną. Pod względem zakupów, oraz wyglądu rozróżniamy kilka grup ludzi.
Do pierwszej grupy zaliczamy ludzi, którzy do galerii jeżdżą raz w roku. Zakupy dla nich to nic przyjemnego. Niespecjalnie zwracają uwagę na swój wygląd, dlatego wybierają rzeczy stawiając przy tym na wygodę. Kupują rzeczy praktyczne, które posłużą im następne lata. Niekoniecznie osoby te posiadają jakikolwiek styl ubierania się. Zakupione rzeczy są całkowicie przypadkowe pod względem stylu.
Do drugiej grupy zaliczamy ludzi, którzy często wpadają w szał zakupów. Swoje ogromne szafy zapełnione po brzegi, dzielą na odpowiednio nazwane strefy. Wchodząc do galerii, często ulegają presji reklam wywieszonych na witrynach sklepowych. Wystarczy jeden slogan promujący, np. modne kurtki wiosenne. Natychmiast w ich mózgu uruchamia się proces myślowy związany z tym, że przecież ostatnie dwadzieścia zakupionych wiosennych kurtek już do niczego się nie nadaje. Wchodzi do sklepu po czym dokonuje transakcji.
Do trzeciej grupy zaliczamy ludzi, którzy kochają ekskluzywne zakupy. Tutaj niekoniecznie liczy się wygląd. Największą wartością dla nich jest to, co napisane jest na metce. W odpowiednim towarzystwie lubią chwalić się ostatnimi zakupami. Na shopping lubią polecieć za granicę. Sklepy muszą być bardzo ekskluzywne, a zakupione ubrania często ekscentryczne. Ta grupa ludzi często nie zna prawdziwych wartości życiowych. Najważniejsze dla nich, to być w centrum uwagi.
Każdy zna kogoś, kto potrafi doradzić. Mimo, iż nie zawsze będzie komplementował nasz ubiór, czasem warto posłuchać opinii z zewnątrz. Lubimy dobrze wyglądać, wtedy też czujemy się dobrze. Niektórzy poczucie stylu mają we krwi, drudzy muszą słuchać dobrych rad. To jak wyglądamy na pewno nie jest wyznacznikiem naszej osobowości. Ludzie, którzy oceniają kogoś przez pryzmat jego wyglądu są często bez wartości. Nie trzeba szastać gotówką aby wyglądać schludnie. Czasem wystarczy zaczerpnąć opinii innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here