Ubrania ciążowe

Zima trwa na dobre i śnieg sypie prawie każdego dnia. U nas w górach widać to dobitnie po warstwie białego puchu, jaki zgromadził się przed domami i na posesjach ludzi. Taki urok i klimat mieszkania w Polsce i najbardziej cieszą się z tego z pewnością wszyscy ludzie, którzy bardzo lubią jeździć na nartach i uprawiać inne zimowe sporty. Ja trochę mniej przepadam za zimą, gdyż kontuzje sprawiły, że nie mogę jeździć na nartach i coraz mniej sportów zostało mi do uprawiania. Jazda na nartach wymaga bowiem tego, żeby mieć mocne stawy i kolana, które wytrzymają i nie odczują skoków z górek, które są czasem dostępne na stokach.

Kilka lat temu sam korzystałem z takich skoczni i bawiłem się w każdy zimowy weekend na całego. Niestety wszystko co dobre czasem szybko się kończy i musiałem zrezygnować z zawodowego uprawiania sportu na wysokim poziomie. Na szczęście gdy śnieg stopnieje będę mógł sobie pozwolić na wypady na rower, oraz pobiegać, co aż tak bardzo nie obciąża stawów i zmęczonych kontuzjami kolan. Dobre buty, które amortyzują uderzenia powinny wystarczyć i sprawić, że bieganie zastąpi nam jeżdżenie na nartach i da chociaż trochę radości i uśmiechu. Prognozy pogody mówią, że luty ma być jeszcze mroźny i możemy się w nim spodziewać opadów śniegu, oraz bardzo zimnych nocy.

Na całe szczęście w marcu ma być już cieplej i jak to co roku w tym miesiącu, pewnie po raz pierwszy dane nam będzie wyciągać z szaf kurtki wiosenne i ubrać się w coś lżejszego. Osobiście uwielbiam marzec, gdyż uświadamiam sobie, że zima powoli odchodzi i zbliża się okres najlepszej pogody w naszym kraju. To powoduje, że mam w sobie dużo radości i chęci do działania. Zauważam też wtedy, że nie jestem w tym osamotniony i że wiele osób wychodzi ze swoich domu i postanawia wtedy wrócić do sportu. W sumie nie ma się co ludziom dziwić, gdyż mało kto ma w sobie tyle samozaparcia, by ćwiczyć i uprawiać sport, gdy za oknem panuje mróz i jest naprawdę fatalna pogoda.

Wiosną na twarzach ludzi można też zobaczyć więcej uśmiechu i czasem mamy wrażenie, że obserwujemy zupełnie innych ludzi, niż Ci, których mijaliśmy zimą. Słońce i jego promienie nastrajają ludzi do uśmiechu i organizm wydziela endorfiny. Pewnie nie wszyscy wiedzą, ale dzięki nim mamy więcej siły do działania i zaczyna nam się chcieć to, czego nie chciało nam się zrobić w okresie mroźnej zimy. Na wiosnę lubię się także udać na zakupy i odświeżyć garderobę, by wyglądała ona świeżo i modnie. Zawsze kupuję jakąś fajną kurtkę i dobieram ją do obecnie panujących trendów mody, tak by czuć się w niej dobrze i komfortowo.

Modne ubieranie jest dla mnie ważne, gdyż często spotykam się z wieloma ludźmi z branży modowej i muszę prezentować się w ich oczach dobrze. Zgodnie z przysłowiem jak cię widzą tak cię piszą, staram się sprawiać dobre wrażenie. Wywarcie go na obcych osobach i stworzenie wrażenie bogactwa, pomaga w wielu biznesach i jest się wtedy lepiej odbieraną osobą. A chyba wszyscy lubimy czuć się doceniani i rozumiani przez otoczenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here