odzież dla Twoich pracowników

Pracodawcy, którzy dbają o swoich pracowników, zapewniają im nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie, ale również przyzwoite warunki pracy. Niezwykle istotne znaczenie w świadczeniu pracy na wielu stanowiskach ma odpowiednio dobrany strój firmowy. Może to być zarówno pełny ubiór służbowy, jak również sama koszulka. Najważniejsze, aby produkt był dobrej jakości. Odzież powinna być dobrze skrojona i przewiewna. Estetycznie wyglądający pracownik to najlepsza reklama dla firmy. Aby zagwarantować sobie dostawę reprezentacyjnie wyglądającej odzieży do pracy, warto współpracować z niezawodnymi dostawcami.

Kto jest sprawdzonym dystrybutorem odzieży firmowej?

Z całą pewnością można polecić hurtownię odzieży ABC Cotton, której oferta znajduje się pod adresem internetowym: https://abccotton.pl/. Katalog produktów obejmuje odzież firmową, roboczą i reklamową. Z usług firmy z powodzeniem korzystają przedsiębiorstwa i organizacje, które zatrudniają sporą liczbę osób. Zamówione partie produktów są zawsze dostarczane na czas.

ABC Cotton to dystrybutor znanych na całym świecie marek odzieżowych takich jak: Gildan, Fruit of the Loom, Russell, Uneek Clothing. Wyroby tych firm są znakomicie uszyte. Do ich wykonania wykorzystuje się tkaniny najwyższej jakości.

Jakiego rodzaju odzież znajduje się w ofercie?

W asortymencie ABC Cotton znaleźć można odzież, która sprawdza się na różnych stanowiskach. Używana jest między innymi w branży gastronomicznej, handlowej, przemysłowej, transportowej. Wachlarz produktów obejmuje:

  • T-shirty,
  • koszulki polo,
  • bluzy,
  • polary,
  • spodnie,
  • odzież sportowa,
  • torby reklamowe.

W wyborze produktów pomaga dobrze zorganizowany filtr. W opcji jest odzież o zróżnicowanej gramaturze i rodzaju materiału (w tym bawełna, poliester, jersey). W zależności od potrzeb, można nabyć odzież dedykowaną kobietom lub mężczyznom, ale dostępne są także modele unisex.

Na uwagę zasługuje kolorystyka sprzedawanej konfekcji. Bez problemu można dobrać kolor ubioru do sztandarowych barw firmy. Oprócz koszulek i bluz, na uwagę zasługuje szeroki wybór spodni. Występują one w różnych wariantach. Nie ma przeszkód, aby nabyć spodnie z przydatnymi kieszeniami lub robocze spodnie odblaskowe.  

Przy okazji zakupu odzieży służbowej, warto sprawdzić ofertę ABC Cotton w zakresie toreb reklamowych. Do wyboru są jedno lub wielokolorowe torby i worki bawełniane, poliestrowe oraz non-vowen. Torby ze znakiem firmowym to świetny gadżet, który można podarować kontrahentom lub klientom.

Czy produkty mogą być spersonalizowane?

ABC Cotton oferuje możliwość druku i haftu na koszulkach oraz torbach. Umieszczenie logo lub hasła reklamowego to świetny sposób na skuteczną promocję firmy. Dzięki temu nasz pracownik będzie wyróżniał się w grupie osób. 

W niektórych branżach personalizacja odzieży stała się normą i dobrym zwyczajem. Kurierzy, dostawcy jedzenia, listonosze, sprzedawcy, monterzy urządzeń, przedstawiciele sprzedawców prądu, wody lub gazu. Wszystkie te osoby powinny posiadać strój roboczy z widocznym logo firmy. Pracownik ubrany w firmowy strój wzbudza zaufanie i jest lepiej odbierany przez interesantów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here