Rozwiązanie na męski problem

Szybkie przybieranie na wadze, zła dieta oraz brak ruchu może się odbić na sylwetkach zarówno Pań, jak i Panów. Duży brzuszek to znak charakterystyczny wielu mężczyzn w naszym kraju. O ile taka okrągła sylwetka często nie jest powodem do wstydu, o tyle ginekomastia tłuszczowa już jest. Z tym problemem boryka się coraz więcej Panów.

Czym jest ginekomastia tłuszczowa?

Jest to przerost tkanki tłuszczowej w męskich sutkach spowodowany przede wszystkim nieodpowiednią, zbyt ciężką dietą. Osoby dotknięte tym problemem mają wyraźnie powiększone sutki i piersi. Wygląda to bardzo nieestetycznie i wielu Panów po prostu się tego wstydzi.

Jednym z rozwiązań tej przypadłości jest odsysanie tłuszczu. Dzięki temu w szybki i prosty sposób można się pozbyć zbyt dużej ilości tkanki tłuszczowej i przywrócić klatce piersiowej prawidłowy wygląd.

Liposukcja cena i wskazania

Należy jednak pamiętać, że ginekomastia może być spowodowana również innymi chorobami czy zaburzeniami hormonalnymi. Dlatego przed zabiegiem lekarz zleci wykonanie wielu badań oraz USG, aby określić przyczyny oraz ustalić rodzaj i typ tkanki tłuszczowej w tej okolicy.

Liposukcja cena jest dość wysoka w porównaniu do tego typu zabiegów na inne partie ciała. Niemniej jednak należy pamiętać, że zabieg wymaga bardziej precyzyjnego podejścia, aby zapewnić jego skuteczność.

Odsysanie tłuszczu z klatki piersiowej trwa około 40 minut i zostają po nim jedynie malutkie blizny, dzięki czemu niepotrzebna jest tak długa rekonwalescencja, jak w przypadku liposukcji w innych obszarach ciała.

A może liposukcja brzucha?

Wielu mężczyzn mimo wszystko obawia się lub wstydzi korzystać z zabiegów medycyny estetyczne. Są to jednak zupełnie nieuzasadnione obawy. Tak jak w przypadku kobiet, warto stosować różne zabiegi, aby kształtować swoje ciało.

Liposukcja brzucha to również zabieg dla mężczyzn. Szczególnie polecana Panom, którzy borykają się z zaokrąglonym brzuszkiem pojawiającym się wskutek błędów żywieniowych.

Odpowiednie ćwiczenia i zdrowa dieta to podstawa, ale czasem niewystarczająca. Chcąc osiągnąć zamierzony efekt, warto więc rozważyć pomoc lekarzy chirurgów i poddać się zabiegom, które stają się coraz bardziej popularne i bezpieczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here