Uwierz w medycynę

Jak wynika z badań psychologów, łysienie to jedna z ważnych przyczyn depresji i załamań. Włosy i fryzura są wszak ważnym elementem wizerunku i osobowości, a ich utrata wielu może wpędzić w załamanie. Jednak zważywszy na nowoczesne technologie dostępne obecnie należy stwierdzić, że nie ma powodów do załamań. Łysiejące miejsca skóry głowy można uzupełnić za pomocą dwóch rewolucyjnych zabiegów uzupełnianie włosów warszawa oraz transplantacja włosów warszawa. Szczegóły co do obu zabiegów dostępne są w poniższym artykule.

Uzupełnianie włosów warszawa – cechy i szczegóły

Zabieg warszawskiego uzupełniania włosów przeprowadzany w renomowanych klinikach stolicy opiera się na nowoczesnej metodzie o nazwie injection. Jest to metoda przeznaczona dla osób, które nie wyłysiały jeszcze całkowicie, a jedynie chcą uzupełnić obszary swojej głowy pozbawione włosów. Zazwyczaj osoby takie dokonują kuracji środkami chemicznymi, typu odżywki, płyny na porost włosów. Stosowanie tego typu środków może być nawet szkodliwe więc lepiej tego nie robić i poddać się sprawdzonemu zabiegowi pod opieką specjalistów.

Metoda injection, na której opiera się uzupełnianie włosów warszawa polega na zagęszczeniu włosów poprzez wstrzykiwanie włosów w bazę imitującą naturalny naskórek głowy. Dzięki temu głowa na nowo pokrywa się włosami. Nie jest to rozwiązanie na zawsze, jednakże na dłuższy czas może pokryć włosy i umożliwić układanie fryzury, dać też radość z ponownej gęstej fryzury i pozwolić zapomnieć o problemach.

Przeszczep włosów warszawa – bezpieczny i rewolucyjny

Przeszczep włosów warszawa znany też jako transplantacja włosów warszawa to zabieg całkowicie inny niż opisane poprzednio zagęszczanie włosów. Zagęszczenie pomagało ludziom, którzy jeszcze mieli pewne ilości włosów na głowie i miało za zadanie uzupełnić mniejsze braki w strukturze. Transplantacja pozwala na pomoc ludziom, u których pozostały już bardzo niewielkie ilości włosów.

Przeszczep polega na pobraniu włosów z innych okolic ciała gdzie cebulki włosowe występują i wszczepieniu pobranych komórek w skórę głowy. Rozwiązanie to pozwala na przeszczepienie całkowicie naturalnych włosów i na stałe uzupełnienie fryzury. Wprawdzie obecnie zabieg jest bardzo kosztowny i wolny jednakże należy wierzyć, iż wraz z rozwojem medycyny estetycznej technologia rozwinie się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here