Powiększanie ust z wykorzystaniem przeszczepu tkanki tłuszczowej

Jedną z metod powiększania ust jest stosowanie przeszczepu tkanki tłuszczowej. Przy zastosowaniu tej metody pobierana jest od pacjenta tkanka tłuszczowa, która następnie wykorzystywana jest w formie iniekcji w obrębie warg.

Jaki jest cel zabiegu?

Wykonanie zabiegu wypełniania ust z wykorzystaniem tkanki tłuszczowej pozwala nie tylko powiększyć usta, ale również dokonać regeneracji otaczających usta tkanek. Przy tak realizowanym zabiegu powiększania ust Katowice uzyskuje się:
– stymulację regeneracji
– dotlenieni tkanek
– odżywienie tkanek.

Kiedy wykonywany jest taki zabieg?

Na zabieg wypełnienia ust z wykorzystaniem tkanki tłuszczowej mogą decydować się kobiety, które chcą dokonać korekty wielkości czy kształtu ust. Jednocześnie istnieje możliwość znacznej korekcji asymetrii ust. U kobiet, u których występują oznaki starzenia się ust możliwe jest uzyskanie efektu odmłodzenia. Ma to duże znaczenie, jeśli powiększanie ust Katowice ma zapewnić nie tylko poprawienie wyglądu ust poprzez ujędrnienie ust, ale również korekcję.

Różne metody przeszczepu tkanki tłuszczowej

Obecnie stosowane są różne metody realizowania przeszczepu tkanki tłuszczowej. Przy wielu najnowszych metodach możliwe jest uzyskanie bardzo dużego poziomu wchłaniania się przeszczepianego tłuszczu. W ten sposób powiększanie ust przed i po pozwala na zapewnienie znacznie lepszych efektów. Ma to szczególnie duże znaczenie dla kobiet, które oczekują, że powiększanie ust przed i po będzie w stanie zapewnić optymalne i bardzo widoczne efekty zmian.

Skuteczność zabiegu

Najnowsze metody realizowania zabiegu powiększania ust Katowice pozwalają na wykorzystanie filtracji tkanki tłuszczowej, która jest częściowa. W ten sposób możliwe jest uzyskanie tkanek młodych, co pozwala unikać wykorzystania uszkodzonych elementów przeszczepianej tkanki tłuszczowej. Nie be znaczenia jest również to, że wypełnienie ust z wykorzystaniem tkanki tłuszczowej pozwala na zapewnienie dogłębnej regeneracji nie tylko ust, ale również ich okolic. Z tego powodu na wypełnianie ust tą metodą powinny decydować się kobiety, które są zainteresowany znacznie głębszych zmian. Takie zmiany bardzo często trudno uzyskać przy stosowaniu innych metod powiększania ust.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here